Hosting

 

 

HOSTING, aslında daha çok bilgisayar sistemlerinden anlayan teknik insanlar tarafından bilinen bir isim, burada sizlere bu kelimenin biraz ne olduğundan bahsetmek ve bizim bu işi nasıl profesyonelce yaptığımızı anlatmak isteriz. Hosting, şirketinizin veya şahsınızın web sitesini ve ilgili tüm teknik alt yapı gereksinimlerini barındırmak anlamına gelir, aynı zamanda e-posta ihtiyaçlarınızı, gerekli olan veritabanı ihtiyaçlarını sağlar.


Nedir bizim farkımız ! Microsoft, VMware gibi firmalar tarafından %100 onaylanmış bir platform ve bunu yöneten son derece kullanıcı dostu bir PANEL ile hizmet vermekteyiz.

HostingController  adı ile geçen bu panel ve sistemin sağladığı avantajlar sayesinde tüm ihtiyaçlar tek yerden yönetilebilmekte.

Windows, Linux, VmWare, Hyper-V, MsSQL, MySQL, Exchange, SharePoint Portal, Skype for Business, O365, Amazon gibi tüm servisler tek bir panelden yönetilebiliyor.
Verdiğimiz bu hizmetlerin dışında ayrıca şirketlerin yönetmekte zorlandığı iç sunucu sistemlerini de yönetebilmelerini sağlayabiliyoruz. B2B müşteri kapsamında gerek Active Directory sync ve yedekleme, gerek Exchange yönetimi ve tabi ki DNS, WEB gibi hizmetlerinde tek yerden yöneltilebilmelerini sağlamaktayız.
Tabi ki sadece son kullanıcılara değil... Bayi (Reseller) olarak da tüm bu nimetlerden yararlanabilme ve satış yaparak gelir elde edebilme imkanları da mevcut.

Daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz ? veya bayilik konusunda bilgi sahibi mi olmak istiyorsunuz ?
Linki tıklayarak ilgili iletişim formu vasıtası ile bize ulaşabilirsiniz.